Купон од 99 ден. со кој добивате до 70% попуст на целиот асортиман на брендирани очила за сонце и диоптриски рамки од Oптика MM

Цена

99 ден.

Купени: 15

 • ТЦ Бисер (спроти катната гаража)

  Одведи ме таму

  077 913 030, 02 2455 499

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 70% на целиот асортиман очила за сонце и диоптриски рамки

 • 20% попуст на Lacoste, Liu Jo, Mango, Carrera, Gucci, Swarovski
 • 25% попуст на Max & Co
 • 30% попуст на Sherri Hill, For Art's Sake, Azzaro, Loris Azzaro, ZILLI, William Morris London
 • 35% Chantal Thomass, Daniel Duff
 • 50% попуст на Police, Polaroid
 • 70% попуст на Fratelli Rossetti, Zen Milano

* Дополнителен 20% попуст на сите останати познати брендови на очила за сонце 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 25.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 пар очила
 • За повеќе очила потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Оптика ММ
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Оптика ММ од 2004 година постои на македонскиот пазар, со една јасна цел: да нуди квалитетни производи здрави за сечии очи на најбрз и наједноставен начин.

Во срцето на Аеродром, во трговски ценатар Бисер Оптика ММ може да се пофали како локал кој преставува вистинско катче на трендовските, актуелните и неспорно со  најдобар квалитет очила за сонце. Изложувајки ги првите и несимнати од пиедесталот очилата на Luxottica: Ray Ban, Emporio Armani, Dolce & Gabbana, Vogue, Versace потоа стилиризираните Fratelli Rossetti,  Police, Polaroid Ralph Loren…

Светски познатите и признаени брендови на диоптерски очила како што се: William Morris London, Chantal Thomass, Azzaro, се очила за диоптрија кои што не познаваат компромис на квалитетот во однос на естетскиот дел, и се само дел од брендовите за кои Оптика ММ е ексклузивен застапник. За комплетна изработна на диоптерските очила се користи нанјнова автоматска, роботски прецизна машина, која ги изработува стаклата за помалку од 15 минути.

Тимот на Оптика ММ со задоволство Ве очекува.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.