Неодолива пролетна акција на брендирани очила! Купон од 99 ден. со кој добивате до 60% попуст на очила за сонце и рамки за диоптриски очила од Oптика MM

РАСПРОДАДЕНО

Неодолива пролетна акција на брендирани очила! Купон од 99 ден. со кој добивате до 60% попуст на очила за сонце и рамки за диоптриски очила од Oптика MM

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Купени : 29

 • ТЦ Бисер (спроти катната гаража) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 077 913 030, 02 2455 499

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:30 Саб: 09:00 - 15:30

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 60% попуст на очила за сонце од брендовите Fratelli Rossetti и Diesel
 • 30% попуст на очила за сонце од брендовите Zen Milano, Chantal Thomass и Police
 • 20% попуст на очила за сонце од брендовите Arnette, Vogue, Ray Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce & Gabbana и Raplh
 • 20% попуст на сите рамки за диоптриски очила

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2018 до 03.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Оптика ММ може да се пофали како локал кој преставува вистинско катче на трендовските, актуелните и неспорно со  најдобар квалитет очила за сонце. Изложувајки ги првите и несимнати од пиедесталот очилата на Luxottica: Ray Ban, Emporio Armani, Vogue, потоа стилиризираните Fratelli Rossetti, па и единствените Police, Polaroid како и Avanglion и Polar Glare.
Очилата за сонце се задолжителна опрема во текот на целата година. УВ А и УВ Б односно 100% УВ заштита е неопходно да поседуваат Вашите очила за сонце. За поактивните се препорачува очилата да имаат и заштита од полароидна светлина, односно од светлината која се одбива од рамна повшина. Полароидниот филтер го спречува одблесокот и дава комфор во гледањето, бистра и реална слика на она што не опкружува. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.