66% попуст на комплетен специјалистички очен оптометриски преглед во Визус во вредност од 1000 ден. по цена од 340 ден.

РАСПРОДАДЕНО

66% попуст на комплетен специјалистички очен оптометриски преглед во Визус во вредност од 1000 ден. по цена од 340 ден.

Цена

340 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

66%

Заштеда

660 ден.

Купени : 280

 • ул. Македонија бр. 27 ул. Македонија бр. 27, Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 3226 631; 070 344 297

Добивате

Комплетен специјалистички очен оптометриски преглед од оптометрист - контактолог Лилјана Ивановска / Елена Јованова

 • компјутерска проверка и одредување на диоптрија
 • биомикроскопски преглед
 • одредување очен притисок
 • проверка на бинокуларниот вид
 • проверка на функционирањето на очните мускули
 • проба/консултација за контактни леќи
 • преглед на деца со страбизам

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.11.2017 до 20.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Оптика Визус се наоѓа во центарот на Скопје, на самиот плоштад и во населба Тафталиџе. Оптика Визус постои веќе 20 години и ги нуди следните услуги:

 • Продажба и сервис на диоптерски и сончеви очила
 • Бесплатен преглед за купени очила / леќи кај нас
 • Гаранција за адаптација на прогресивни очила
 • Детско катче
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ