ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Специјален златен попуст во Оптика Zeiss! Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на целиот асортиман на очила за сонце од брендовите Tom Ford, Dsquared, Gucci, Stella McCartney, Celine и многу други и 40% на очила Vogue и Guess

Купени: 69

 • Optika Zeiss, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02 322 9770

 • Оптика Галерија, 11th October Street, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02 323 3203

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 50% попуст на целиот асортиман на очила за сонце од брендовите Versace, Dolce&Gabanna, Tom Ford, Dsquared, Gucci, Marc Jacobs, Givenchy, Stella McCartney, Alexander McQueen, Fendi, Celine, Dior, JimmyChoo, Emporio Armani, и Giorgio Armani
 • 40% попуст на целиот асортиман на очила за сонце од брендовите Vogue и Guess
 • 70% попуст на целиот асортиман на очила за сонце од брендовите FAS и Italia Independent

*За секоја купена диоптриска рамка над 3000 ден. со купен купон добивате гратис HMC стакла и нивна монтажа  

*За секоја купена диоптриска рамка под 3000 ден. со купен купон добивате гратис CR стакла и нивна монтaжа  

 *Изборот на стакла е според моментално достапните залихи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 пар очила
 • За повеќе очила потребно е да купите соодветен број на купони
 • Купонот може да се искористи на двете локации на Оптика Zeiss
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Zeiss
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ 45 години постоење и традиција.

⭐ Ексклузивни брендови за сончеви и диоптриски очила.

⭐ Луксузен моден додаток за секоја пригода!

Оптика Zeiss е претпријатие за продажба на врвни оптички производи и услуги. На македонскиот пазар постои повеќе од 45 години и претставува лидер во полето на сончани и диоптерски очила во регионот. Основната дејност на претпријатието е продажба на наочари за сонце, диоптерски рамки, контактни леќи и течности како и изработка и монтажа на диоптерски стакла со најсовремена технологија и сервисирање на истите. Благодарение на својата врвна понуда и професионална услуга, оптика Zeiss е во позиција да на своите потрошувачи им понуди светски познати брендови на сончани наочари и диоптерски рамки како што се Ray Ban, Vogue, Oakley, Gucci, Dita, YSL, Stella McCartney, Tom Ford, Christian Dior, Dsquared2, Fendi, Givenchy, Celine, Giorgio Armani, Emporio Armani, Miu Miu, Prada, Bvlgari, Dolce&Gabanna, Carrera и многу други. Она што ја прави нашата оптика уникатна е спојот на долгогодишното искуство на нашиот тим во пружање на професионални услуги на купувачите и квалитетот на производите што ги нудиме со што купувачите добиваат незаборавно шопинг искуство. Нашата цел е да воспоставиме професионален и ефикасен однос со нашите купувачи и да им понудиме комплетна услуга и сервис, штедејќи го нивното време и пари. 45 години постоење се гаранција за квалитет!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.