39% попуст на мини полнач со капацитет 2 х 2400 mAh од брендот Varta + две батерии + бесплатна достава од Орбико во вредност од 1000 ден. по цена од 615 ден.

РАСПРОДАДЕНО

39% попуст на мини полнач со капацитет 2 х 2400 mAh од брендот Varta + две батерии + бесплатна достава од Орбико во вредност од 1000 ден. по цена од 615 ден.

Цена

615 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

39%

Заштеда

385 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1 | Остануваат : 10

 • Ул. Борис Трајковски бр.286 1000 Скопје, Македонија

 • 02 279 10 05

 • contact@orbico.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Mини полнач со капацитет 2 х 2400 mAh + вклучени две батерии + бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.08.2018 до 19.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето Вашите податоци за достава (име и презиме, адреса, град, телефонски број и купон код и пин код на купонот) потребно е да ги испратите на оваа емаил адреса elizabeta.conevska@orbico.com

Опис

Карактеристики на производот

 • можност за полнење: 2-4 AA, AAA                                                
 • Време на полнење: 7-11 часа                                                       
 • Вклучува 2xAA 2400mAh R2U
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ