Продолжен викенд и релаксација во Банско (20.10 - 23.10.2018)! Аранжман од 3 ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарoт во Orbilux Hotel 3* + вклучен превоз од ТА Травити во вредност од 5458 ден. (88 eur) по цена од 4836 ден. (78 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Продолжен викенд и релаксација во Банско (20.10 - 23.10.2018)! Аранжман од 3 ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарoт во Orbilux Hotel 3* + вклучен превоз од ТА Травити во вредност од 5458 ден. (88 eur) по цена од 4836 ден. (78 eur)

Цена

4,836 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,456 ден.

Попуст

11%

Заштеда

620 ден.

 • Народен фронт бр. 21, 1000 Скопје 1000, Скопје

 • 077 862 135; 078 257 892

 • ta_traviti@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 19:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува аранжман за Orbilux Hotel 3* за термин 20.10 - 23.10.2018:

 • 3 ноќевања со појадок и вечера
 • Превоз во високо туристички автобус
 • Слободно користење на базен, фитнес, сауна, турска бања, сала за спорт, игралиште.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.10.2018 до 23.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места за конкретната дата
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Понудата важи само за датум 20.10 - 23.10.2018 год.
 • Во цената не е вклучено:
 • За дете до 3 години сместувањето е бесплатно
 • За дете од 3 до 12 години се наплаќа 50% од редовната цена
 • За второ дете од 3 до 12 години се наплаќа 50% од редовната цена
 • Патничко осигурување
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Травити

Опис

Програма на патувањето:

1 ден: 20.10 (Сабота) Поаѓање кон Банско со организиран превоз од Скопје во раните утрински часови. Пристигнување во Банско и сместување во хотел по 14:00 часот. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Вклучена вечера. Ноќевање.

2 ден: 21.10 (Недела) Појадок и вечера. Организирани активности во договор со групата.

3 ден: 22.10 (Понеделник) Појадок и вечера. Организирани активности во договор со групата.

4 ден: 23.10 (Вторник) Појадок. Одјавување од хотел во раните утрински часови и поаѓање кон Македонија.

Апартхотел Орбилукс се наоѓа во Банско на само 4 до 5 минути од центарот на населеното место Банско. Одличен Апартхотел за семејни одмори, долготрајни одмори, па дури за престој во текот на целата година. Гостите во апартхотелот може слободно да го користат базенот, фитнес салата, сауната, парната бања, гардероберот за зимска опрема.

Орбилукс располага со затворен загреан базен, централно греење, место за масажи, сауна, парна бања, фитнес сала, СПА центар, ресторан со градина, рецепција, голем простор за складирање на ски опрема, интернет, 24/7 безбедност, подземен паркинг, отворен паркинг, превоз со автобус од престојот до Гондолата и назад, скара, 2 лифа, убав двор и прием 24 часа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ