- 26%

Орбитрек + 1 година гаранција

13500 ден.

9990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Со овој орбитрек ќе постигнете многу за вашето тело да изгледа како од списанијата
  Ќе ги зацврстите мускулите на задникот, страничните стомачни мускули како и долните, нозете и рацете
 • Користејќи го секојдневно ќе ги топите вишокот маснотии во вашето тело и ќе ги дефинирате мускулите Екранот кој го има ви покажува време на вежбањето, вашиот пулс, брзина со која вежбате, потрошените калории како и поминатото растојание
 • Со овој орбитрек ќе стигнете до тело кое секогаш сте сакале да го имате
 • Можете да вежбате во вашиот дом без никој да ве гледа во фитнес клубовите, додека гледате телевизија можете да вежбате и да постигнете максимални резултати
 • Исто така ви нудиме и гаранција до 1 година со сервис

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2019 до 18.05.2019

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.