12 ја следат оваа компанија


Oregano Oil (30 ml.)

1280 ден.

Шифра:

CV0146

Опис

Додаток во исхраната со масло од оригано Активни состојки на маслото од оригано се флавоноидите кои се познати во народната медицина... Внатрешна примена: како додаток во исхраната земајте 4 капки (околу 0.17 мл) 3 пати дневно, во мала количина на вода. Надворешна употреба: нанес Дозирања во пакување: 60 СОСТАВ 39 мг Оригано ВНИМАНИЕ! Не се препорачува за бремени жени и доилки! Да не се става на младежи, површински рани, гениталии и очи Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.