12 ја следат оваа компанија


Organic Acai (473 ml.)

2426 ден.

Шифра:

CV0306

Опис

Кралот на сите овошја Едно од сензационалните откритија во последните години е корисноста на овошјето Acai (се изговара Асаи), бобичесто овошје кое расте во дождовните прашуми во Амазонија. Откако стана општо познат, фактот дека Индијанците од Јужна Америка ја користат оваа билка за третирање на многубројни проблеми, современата наука ги заинтригира научниците, кои и ден денес работат на проучување на благотворните дејства на кои ова овошје ги има. Дозирање: 2 супени кажици дневно (30 ml), или по препорака на лекар СОСТАВ 12 гр Стабилизиран кислород (12000 PPM) ВНИМАНИЕ! Да не дојде во контакт со очите! Не го користете неразреден! Секогаш внимателно следете ги упатствата за разредување на течниот кислород! Не се препорачува на бремени жени и доилки! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.