12 ја следат оваа компанија


Organic Noni (946 ml.)

3268 ден.

Шифра:

CV0200

Опис

Додаток во исхраната со нони Morinda citrifolia (наречена нони на полинезиски јазик) е егзотично, специјално овошје кое содржи повеќе состојки од витално значење. Organic Noni е комплексен производ создаден да го подобри Вашето здравје, богат со витамини, амино киселини и минерали. Тие ја овозможуваат здравата функција и регенерација на клетките и ги намалуваат инфламаторните процеси во телото. Исто така, учествуваат во процесот на детоксикација во црниот дроб и имаат антибактериско, антивирусно и антифунгално дејство. Производот Organic Noni е збогатен со органска калинка, органско грозје и органска цреша кои го подобруваат неговиот вкус. За разлика од производот Polinesian Noni кој потекнува од недопрената природа, Organic noni потекнува од земјишта со органско производство. Дозирање: 2 супени лажици (30мл) дневно СОСТАВ 23900 мг Органско нони, 3200 мг Концетрат од сок од органско бело грозје, 2200 мг Концетрат од сок од органска црна цреша, 1300 мг Концетрат ос сок од органска калинка Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.