34% попуст на пластики - организер за фиоки во вредност од 300 ден. по цена од 199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст на пластики - организер за фиоки во вредност од 300 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

34%

Заштеда

101 ден.

Купени : 12

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Организер за фиоки + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • 3 парчиња - организери за фиоки од пластика
 • Можност за сечење на парчињата и комбинирање
 • Жлебови за спојување на парчињата
 • Димензија: 43cm x 7cm

Заштедете на простор и уредете го вашиот дом!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ