Заштитете ги вашите костими! До 50% попуст на организер за костим со големина по избор + бесплатна достава

Заштитете ги вашите костими! До 50% попуст на организер за костим со големина по избор + бесплатна достава

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 16

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 

Организер за костим по избор + бесплатна достава

 • Димензии: 60 х 137cm, цена: 400 ден. 199 ден.
 • Димензии: 60 х 90cm, цена: 350 ден.  175 ден.

*Деталните карактеристики на производот може да ги најдете подолу во ОПИС


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производите:

Заштитен организер за облека од прашина со две големини по избор

 • Достапна боја: Крем
 • Се закопчува со патент
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ