До 50% попуст на платнен организер за облека и чевли со големина по избор

РАСПРОДАДЕНО

До 50% попуст на платнен организер за облека и чевли со големина по избор

Цена

300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

300 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 35

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Oрганизер за облека и чевли со големина по избор + бесплатна достава

 • Димензии: 80 х 45 х 15cm, цена: 600 ден. 300 ден.
 • Димензии: 60 х 45 х 30cm, цена: 500 ден. 250 ден.
 • Димензии: 45 х 45 х 20cm, цена: 450 ден. 225 ден.

*Деталните карактеристики на производот може да ги најдете подолу во ОПИС


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава за нарачки над 500ден. можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Достапна боја: Крем

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ