42 ја следат оваа компанија


Организер за облека и чевли со димензии по избор

700 ден.

190 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

20

Шифра:

300000000757
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одлични за складирање на облека и секаков вид на чевли
 • Сите организери се во крем боја
 • Димензии:
 • 45 x 30 x 20 cm
 • 60 x 45 x 30 cm
 • 40 x 40 x 25 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.