Организер за помали предмети со тврди страни и со големина и апликација по избор

500 ден.

150 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

8

Шифра:

300000000757
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производите:

 • Тврди страни
 • Одлични за складирање и организирање на кондури, играчки и слични помали предмети
 • Сите организери се во крем боја со можност за избор на големина и слика

Достапни големини:

 • 30x30x20
 • 30x30x30
 • 30x30x40

Достапни апликации:

 • Куче
 • Маче
 • Лав
 • Орел
 • Златна рипка
 • Буф

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.