Организер за помали предмети со тврди страни и со големина и апликација по избор

150 ден.

109 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

9

Шифра:

300000000757
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производите:

 • Тврди страни
 • Одлични за складирање и организирање на кондури, играчки и слични помали предмети
 • Сите организери се во крем боја со можност за избор на големина и слика

Достапни големини:

 • 30x30x20
 • 30x30x30
 • 30x30x40

Достапни апликации:

 • Куче
 • Маче
 • Лав
 • Орел
 • Златна рипка
 • Буф

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.