42 ја следат оваа компанија


Акција на организер за на ѕид со 16 прегради во боја по избор

300 ден.

119 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

17

Шифра:

300000000790
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Број на прегради: 16
 • Димензии: 74 x 41cm 
 • Проѕирни џебови
 • Закачалката не е вклучена со производот

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.