Уживајте во убавините на Шапка секоја Сабота и Недела (23.12-01.04.2018)! 22% попуст на еднодневно скијање на Попова Шапка од ТА Виста Турс во вредност од 450 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во убавините на Шапка секоја Сабота и Недела (23.12-01.04.2018)! 22% попуст на еднодневно скијање на Попова Шапка од ТА Виста Турс во вредност од 450 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

22%

Заштеда

99 ден.

Купени : 202

 • бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 лок 2 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3 201070, 3201080

 • vistaturs@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Еднодневно скијање на Попова Шапка (23.12 - 01.04.2018)

*Понудата важи за секоја Сабота и Недела


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.12.2017 до 04.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Виста Турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Oпис на патувањето:

 • Поаѓање од Скопје: 07:30 часот од паркингот на ВИП хотел спроти саем
 • Околу 9:00 часот пристигнување на падините на Попова Шапка. 
 • До 15:30 часот време за целодневно уживање во убавините на Попова Шапка. Можност за скијање, санкање, скијачко трчање како и индивидуално и фамилијарно шетање по преубавите планински предели. Оставете малку од времето за посета на неколкуте ресторани и кафитерии за дегустација на добро познатиот планински чај како и некој од специјалитетите на рестораните. По собирање на групата во 16:00 часот поаѓаме назад кон Скопје.  
 • Поаѓање од Шапка: 16:00 часот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ