54% попуст на органска депилација на регија по избор: нозе и интима или раце, нозе и интима од Alter Ego

Цена од

550 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

650 ден.

Купени: 6

 • Миладин Поповиќ 8а

  Одведи ме таму

  078 261 997

Добивате

Опции на понудата:

Органска депилација на нозе и интима 1,200 ден. 550 ден.
Органска депилација на раце, нозе и интима 1,500 ден. 790 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.07.2022 до 25.08.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 261 997
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Иновација во вашата интимна хигиена! Наменето само за жени!

Благодарение на планинскиот мед, витаминот Е и кокосовото масло од коноп ги добивате следните ефекти: антибактериски, хидратација, подобрување на тонусот и совршена свиленкаста мекост. 

За компанијата

Центарот за Естетика Алтер Его постои веќе 7 години со основна дејност - професионални третмани на лице и тело, под контрола на специјалист дерматолог. Други третмани кои ги нуди стоудиото се медицинска масажа, која ја изведува сертифициран физиотерапевт; Органски депилации изведувани од сертифициран козметолог. Официјални претставници и дистрибутери на Прима козметика.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.