13 ја следат оваа компанија


Oргански сирови барови - Raw Hyper Bar оrganic, vegan, raw, gluten free

55 ден.

49 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

ЗА КУПЕНИ 9 БАРСОВИ ДОБИВАТЕ 1 ПРОИЗВОД ГРАТИС! 

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

  • Состојки маточина: урма, сончогледово семе, хељда, индиски ореви, ладно цедено кокосово масло, кокосов сируп, кокос, ‘ртено ленено семе, какао, маточина, морска сол. 
  • Состојки лаванда: урма, хелда, сончоглед, ‘ртен лен, индиски ореви, кокос, сирово какао, кокосово масло, кокосов сируп, лаванда, морска сол.
  • Состојки мента:  урма, сончогСостојки лаванда: урма, хелда, сончоглед, ‘ртен лен, индиски ореви, кокос, сирово какао, кокосово масло, кокосов сируп, лаванда, морска сол. 
  • Состојки какао: урми, сончогледoво семе, хељда, кокос, ладно цедено кокосово масло,кокосов сируп, брусница,‘ртено ленено семе, бадем, семки од тиква, сирово какао, морска сол.
  • Состојки спирулина: урма, кокос, сончогледово семе, хељда, кокосов сируп, ‘ртено ленено семе, ладно цедено кокосово масло, чиа семе, спирулина, морска сол.
  • Состојки кокос: урма, сончогледово семе, хељда, ладно цедено кокосово масло, кокосов сируп, бадем, кокос, ‘ртено ленено семе, какао, морска сол.

Сите состојки се од органско потекло.

Нашата дефиниција за сладост со витални состојки и бавно ослободување на енергија. Освен што ја зголемуваат енергијата, ви помагаат да одржувате здрав животен стил, здраво тело и ведар дух - тие се извор на витамини, Oмега-3, Oмега-6 минерали и растителни влакна и есенцијални масни киселини.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Го започнавме Seed of Life за да им овозможиме на луѓето да имаат пристап до здрава храна иако животниот стил станува многу динамичен и времето за подготовка на храна од овој вид станува голем луксуз.

Нашата мисија во Seed of Life е да ги зачуваме животот и хранливата вредност во храната што ја консумираме.
Секое семе е обдарено со нов живот и тоа е причината зошто ние ги користиме семињата како основа за нашите производи.

Нашите производи се сирова, жива веганска храна, полна со витамини, ензими, Омега-3 и Омега-6 масни киселини.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.