Природни богатства за вашата коса! 50% попуст на органски третман за коса со масла + органски капки со Витамин Е + фенирање во Фризерско студио Reina во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

 • Емил Зола 6/1-9, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 217 809

Добивате

Органски третман за коса со масла + органски капки со Витамин Е + фенирање

*Времетраење на третманот со органски масла е 20 минути под дејство на топлина. Повеќе за третманот може да прочитате во делот Опис

*Понудата не важи за сабота и недела 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефонскиот број️: 070-217-809
 • Понудата не важи за сабота и недела 

Опис

Третман со органски масла претставува третман на природна база збогатен со: Коприва, јојоба, Бадемово масло, Ореово, масло од Пченка,  масло од Чиа семе, Маслиново масло, масло од Канола. 

Косата е симбол на убавина и еден од највпечатливите делови кои ја изразуваат убавината на жените... Фризерско студио Реина е тука за вашата коса да блесне засекогаш!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.