Најдоброто органско брашно! 20% попуст на органско брашно по избор од Bio Cosmos

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

121 ден.

Попуст

20%

Заштеда

24 ден.

Купени: 9

 • Скопје - Центар (позади Работнички универзитет)

  Одведи ме таму

  02 240 3768

  info@biocosmos.mk

 • Oхрид - спроти Охридска банка

  Одведи ме таму

  02 240 3768

  info@biocosmos.mk

 • Битола (во стара чаршија позади влезот на пазарот)

  Одведи ме таму

  02 240 3768

  info@biocosmos.mk

Добивате

Опции на понудата:

Органско брашно од хељда (500 гр.) 189 ден. 151 ден.
Органско брашно од ориз (500 гр.) 276 ден. 221 ден.
Органска мешавина од безглутенски брашна (500 гр.) 217 ден. 174 ден.
Органско воденично пченкарно брашно (1 кг.) 246 ден. 197 ден.
Органско воденично пченично прашно (1кг.) 115 ден. 92 ден.
Органско воденично ржано брашно (1 кг.) 217 ден. 174 ден.

*Сите производи од Bio Cosmos погледнете ги ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 ден.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на info@biocosmos.mk со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број
 • За нарачки под 900 ден. доставата соодветно се доплаќа при примањето на нарачката

Опис

Органско брашно од хељда

 • Состав: органско брашно од хељда 100%. 
 • Увезено од Холандија.
 • Земја на потекло на суровината: Кина.
 • Начин на употреба: може да се додава во пецива, колачи, десерти и слично како замена за пченично брашно или во сооднос со него или во комбинација со други безглутенски брашна.
 • Да се чува на суво и ладно место во добро затворено пакување.

Органска мешавина од безглутенски брашна

 • Состав: Пченкарен скроб, компиров скроб, оризово брашно. Брашно од хељда, скцантан гума.
 • Начин на употреба: Се користи при изработка на пецива, колачи и слично.

Органско воденично пченично брашно

 • Состав: 100% органско пченично брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.
 • Алерген инфо: Содржи глутен.
 • Не содржи ГМО.
 • Употреба: За печење, за готвење, за поховање, како згуснувач за супи и сосови, за секојдневна употреба, како чисто пченично брашно или во сооднос со други брашна.

Органско воденично ржано брашно

 • Состав: 100% органско ‘ржано брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.
 • Алерген инфо: Содржи глутен.
 • Не содржи ГМО.
 • Употреба: За печење, за готвење, за поховање, како згуснувач за супи и сосови, за секојдневна употреба, како чисто ржано брашно или во сооднос со други брашна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.