2 ја следат оваа компанија


- 30%

Органско масло од кокос Геа 500 ml.

397 ден.

278 ден.

Опис

Органско масло од кокос

Состав: 100% ладно цедено масло од кокос од органскон производство.

Кокосовото масло има повеќе намени, некои од нив датираат од дамнешно време, а други пак се изум на модерното време. Овој повеќенаменски производ може да се користи како лек за да го подобрите вашето здравје, како продукт за убавина, како намирница за готвење, дури и како средство за чистење и отстранување на дамки.Кокосовото масло може да ви помогне:.Помага при слабеење, помага при иритација на кожа и егзема,го забрзува метаболизмот,отстранува дамки и др.

Рок до 25.01.2022

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.