38% попуст на оригинални Bicycle карти во боја по избор: црвена или сина од "Перла дизајн" во вредност од 400 ден. по цена од 250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

38% попуст на оригинални Bicycle карти во боја по избор: црвена или сина од "Перла дизајн" во вредност од 400 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

38%

Заштеда

150 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 8 | Остануваат : 1

 • Центар Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • perladesigning@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Шпил оригинални Bicycle карти

 • Шпилот се состои од 52 карти + 2 џокери + 2 рекламни карти
 • Една карта (единица лист) е со специјална изведба за оригиналност
 • Достапни бои: црвена и сина

* Картите се нови спакувани во оригинана кутија со целофанска заштита


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2016 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Квалитетни карти со долгогодишна традиција. Произведени во Америка. Специјално погодни за магични трикови.

Секогаш кога ќе отворите нов шпил на Бајсикл карти, држите во раце 130-годишна експертиза. Секој шпил е со гордост изработен од специјална хартија и облоги.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ