Зима во Банско (02.01-02.02.2020)! До 16% попуст на аранжман за 2, 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера во Хотел Orphey 4* + користење на СПА + вклучен автобуски превоз за термини по избор со ТА Бисер Пром

Цена од

3450 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4100 ден.

Попуст

16%

Заштеда

650 ден.

Купени: 59

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува HB ноќевање во хотел Orphey 4* за термин по избор:

Опции на понудата:

4 HB ноќевања (05.01-09.01.2020) 7,900 ден. (127 еур)
6,700 ден. (108 еур)
3 HB ноќевања (09.01-12.01.2020) 6,900 ден. (111 еур)
5,850 ден. (94 еур)
4 HB ноќевања (12.01-16.01.2020) 8,140 ден. (131 еур)
6,900 ден. (111 еур)
3 HB ноќевања (16.01-19.01.2020) 6,960 ден. (112 еур)
5,900 ден. (95 еур)
2 HB ноќевања (19.01-21.01.2020) 4,100 ден. (66 еур)
3,450 ден. (56 еур)
3 HB ноќевања (21.01-24.01.2020) 5,370 ден. (87 еур)
4,550 ден. (73 еур)
2 HB ноќевања (24.01-26.01.2020) 4,700 ден. (76 еур)
3,950 ден. (64 еур)
2 HB ноќевања (26.01-28.01.2020) 4,100 ден. (66 еур)
3,450 ден. (56 еур)
3 HB ноќевања (28.01-31.01.2020) 5,370 ден. (87 еур)
4,550 ден. (73 еур)
2 HB ноќевања (31.01-02.02.2020) 4,700 ден. (76 еур)
3,950 ден. (64 еур)
1 HB ноќевање со сопствен превоз 1,736 ден. (28 еур)

 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен, сауна, џакузи, парна бања, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2020 до 01.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време пред хотелите.
 • Доплати:
 • За прво дете 0-4.99 год. се доплаќа 1800 ден.
 • За дете од 5-11.99 год. се доплаќа 3400 ден. за 3 ноќевања, додека за 4 ноќевања доплатата е 3900 ден.
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Програма Аll Inclusive :

 • Појадок: (08:00 - 10:00ч) шведска маса со вклучено кафе, вода, сок, чај и млеко
 • Ручек: (12:30 - 14:00ч) шведска маса со вклучено кафе, вода, сок, чај и млеко , пиво, ракија, вотка и вино (бело,црвено и розе)
 • Вечера (18:00 - 20:00ч) бифе со вклучено вода, сок, пиво, ракија, вотка и вино (бело,црвено и розе)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.