Март во Банско (13.03 - 29.03.2020)! 20% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера за термин по избор во Хотел Orphey 4* + користење на СПА + вклучен автобуски превоз со ТА Бисер Пром во вредност од 4700 ден. по цена од 3750 ден.

Цена од

3750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4700 ден.

Попуст

20%

Заштеда

950 ден.
 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за  2 ноќевања за термин по избор + автобуски превоз

Опции на понудата:

2 HB ноќевања + СПА + превоз (13.03 - 15.03.2020) 4,700 ден. (76 еур)
3,750 ден. (60 еур)
2 HB ноќевања + СПА + превоз (20.03 - 22.03.2020) 4,700 ден. (76 еур)
3,750 ден. (60 еур)
2 HB ноќевања + СПА + превоз (27.03 - 29.03.2020) 4,700 ден. (76 еур)
3,750 ден. (60 еур)

Во цената е вклучено:

 • Автобуски превоз на наведената локација
 • Користење на спа центар (базен, сауна, џакузи, парна бања и фитнес)
 • Wi-fi во рамки на цел хотел
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.03.2020 до 29.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно да престојуваат мин 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Задолжително патничко осигурување 
 • За деца од 0 - 4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 • За деца од 5 - 11.99 год. се доплаќа 2600 ден. 
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.