46 ја следат оваа компанија


- 51%

Ортопедско помагало за прсти на нозе за релаксирање и ослободување од болки

200 ден.

99 ден.

Шифра:

1000000000010
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Одлично за ослободување болки во стапалата и релаксација
 • Ги ревитализира изморените стапала
 • Универзална големина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.