12 ја следат оваа компанија


Ортоза за бандажирање на раме со абдукционо перниче во големина по избор

2450 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Ортоза составена од навлака за рака со ремен за преку рамо и перниче со кое се дефинира положбата на рамото под агол од 10° во абдукција. Има велкро лепенки со кои се подесува должината на ременот преку рамо за дефинирање на висината на раката, како и ширината на појасот околу половината со кој се позиционира перничето на струкот.

Шифра: E-AR011-XL

Марка: elife 

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.