60% попуст за основање на компанија со или без проценка од сметководствено биро Тим Ѓорѓиевски

Цена од

2880 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7200 ден.

Попуст

60%

Заштеда

4320 ден.
 • Ул. Иван Хаџиниколов 137а Скопје

  Одведи ме таму

  077 602 100

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Основање на компанија 7,200 ден. 2,880 ден.
Основање на компанија со проценка 15,600 ден. 6,240 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2023 до 30.11.2023
 • Консултација за сите дополнителни прашања на [email protected] или на телефонскиот број 077 602 100

За компанијата

Тим Ѓорѓиевски е тим од професионалци кој што нуди интегрирани услуги на сметководство, маркетинг и адвокатски услуги за Вашиот бизнис.

Во соработката со нашиот тим Ви нудиме најсовремени маркетинг кампањи креирани според Вашите бизнис цели, ажурно и професионално сметководствено и даночно советување кои ќе Ви овозможат прецизно и ефикасно материјално и финансиско работење и константна анализа на пазарот и конкуренцијата во секторот на Вашиот бизнис со цел да Ви овозможиме да ги донесете вистинските бизнис одлуки и решенија во вистинското време!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.