Остани здрав! До 35% попуст на лабораториски анализи по избор: Sars Cov IgG II (RBD) антитела, следење на Д-витамин, пост-Ковид пакет или испитување на тироидни хормони во ПЗУ Никоб Лаб

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

33%

Заштеда

600 ден.

Купени: 1

 • бул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02 2741 000; 071 321 017

  contact@nikoblab.mk

Добивате

Лабораториски анализи по избор со најсовремена Abbott Architect технологија

Опции на понудата:

Sars Cov IgG II (RBD) тест за антитела 1,800 ден.
Дозирање и следење на Д-витамин 1,800 ден. 1,200 ден.
Пост-Ковид пакет: скрининг хемостаза, Д-димери, CRP и крвна слика 2,500 ден. 2,000 ден.
Испитување на тироидни хормони (TSH, f-T3, f-T4, Anti TPO, Anti Tg) 4,300 ден. 2,800 ден.

*Резултатите од тестовите ги добивате на е-маил
*Повеќе информации за анализите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.05.2021 до 31.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Не е потребна претходна резервација
 • Тестовите може да се изведат само во Никоб Лаб - Скопје (Борис Трајковски бр. 62, Кисела Вода) со обезбеден паркинг простор во секое време
 • Резултатите од тестовите ги добивате на е-маил
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

 • Sars Cov IgG II (RBD) за одредување на титар на антитела кај пациенти кој прележале Covid-19 или се вакцинирани. Моментално најпрецизен тест кој е одобрен од сите релевантни организации.
 • Дозирање и следење на суплементарна терапија на Д-витамин
 • Пост-Kовид пакет: скрининг хемостаза, Д-димери, CRP и крвна слика за следење на пост-Covid-19 пациенти, како и пред и после вакцинација
 • Испитување на тироидни хормони (TSH, f-T3, f-T4, Anti TPO, Anti Tg) 

За компанијата

За НИКОБ ЛАБ

Никоб Лаб е современа биохемиска и молекуларна дијагностичка лабораторија, комплетно опремена со најновата генерација на Abbott Architect лабораториска технологија. Користиме валидирани и оптимизирани методи за специфично, сензитивно и високо-репродуцибилно следење и анализирање. Дополнително, лабораторијата е специјализирана за иследувања на сите органи и системи, современи и напредни генетски тестирања, детекција и генотипизација на причинители на инфективни заболувања, испитувања на инфертилитет и квантитативно одредување на антитела за SARS-CoV-2 со RBD.

Никоб Лаб која како лабораторија поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делуваат 6 Ковид-19 пунктови со најпристапни локации со сопствен паркинг, во кои се изработуваат ултра брзи PCR тестови за детекција и диференцијација на Sars-CoV-2 вирусот со најсовремена RT-LAMP quiz биочип технологија, каде финалниот резултат го добивате во најбрзо време. 
 

НИКОБ МЕДИКАЛ 

Покрај Никоб Лаб функционира ПЗУ НИКОБ МЕДИКАЛ  кој е на располагање на граѓаните преку соодветни здравствени услуги во домашни услови, 24 часа достапна телефонска медицинска консултација, медицински и санитетски транспорт и медицинско обезбедување на јавни настани. На располагање на нашите клиенти се 20 врвно обучени медицински тимови, составени од доктори, медицински сестри, опремени со најсовремени амбулантни и санитетски возила во нашата држава и преку интегриран мониторинг систем поврзани со апликација која ќе може да ја поседуваат корисниците на нашите услуги за кои обезбедуваме брза, достапна и квалитетна здравствена услуга.

НИКОБ МЕДИКАЛ  и НИКОБ ЛАБ е 100% приватна инвестиција и ги понудува најфлексибилните, најдостапните и најприфатливите цени на пазарот за услуги за кои бенефит ќе имаат граѓаните и идните клиенти, а ќе бидеме и додадена вредност на здравствениот систем во нашата држава.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.