Остани здрав! До 51% попуст на релакс или медицинска масажа по избор во Алексејов Физикална

img

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 13

Добивате

Масажа по избор: релакс или медицинска

Опции на понудата:

Медицинска масажа на грб,раце и рамена 500 ден. 339 ден.
Медицинска масажа на цело тело 1,000 ден. 549 ден.
Релакс масажа на цело тело 800 ден. 390 ден.
Масажа со талк пудра 800 ден. 449 ден.

 Времетраењето на масажите е:

 • Медицинска масажа на грб, раце и рамена 30мин.
 • Медицинска масажа на цело тело 40 мин.
 • Релакс масажа на цело тело 40 мин.
 • Масажа со талк пудра 40мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2021 до 31.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и за жени
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

РЕЛАКС МАСАЖА

Оваа масажа е комбинација од неколку медицински техники, кои благопријатно влијаат на телото при што се опуштаат и реаксираат мускулите и мозокот.

МЕДИЦИНСКА МАСАЖА

Медицинската масажа е позитивен, фасцинантен и идеален начин за ревитализација на целото тело.Ја изведува стручно едуцирано лице – физиотерапевт, со одлично познавање на анатомијата на мускулоскелетниот систем, циркулаторниот, лимфниот и нервниот систем. При тоа се користат различни техники на масажа кои се класифицираат на нежни, средни и силни.

Други услуги што ги нуди Алексејов Физикална:

 • Термо масажа
 • Кинезитерпија
 • Шиацу масажа (столица + стапала)
 • Вулкански камења
 • Рачна масажа
 • Ултра звук

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.