Остани здрав! 50% попуст на онлајн програма за корекција на изговор на гласови + бесплатна консултација од друштво за логопедски услуги Од А до Ш во вредност од 3000 ден. по цена од 1500 ден.

Цена

1500 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1500 ден.

Преостанато време

 • ул. Дрезденска бр. 15 лок. 17 (кај Педагошки факултет)

  Одведи ме таму

  071 963 667

  logopetski.uslugi@gmail.com

Добивате

Онлајн програма за корекција на изговор на гласови + бесплатна консултација

*Во текот на онлајн програмата имате целосна достапност од страна на логопедот 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2021 до 31.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 071 963 667

Опис

Во секоја програма е опфатен начинот на добивање на гласот, и вежби за извежбување на гласот во зборови, реченици, песнички и приказни. На овој начин ќе добиете насоки како сами да го научите вашето дете да изговара одреден глас. Напомена: Овие програми се наменети само за деца кои соработуваат со своите родители.  

За компанијата

 Друштво за логопедски услуги „Од А до Ш“ е  логопедски кабинет, кој нуди професионални логопедски услуги од страна на искусен дипломиран логопед. Кабинетото е опремен по сите стандарди и потреби за вршење на својата дејност. Кабинетот врши логопедска дијагностика и третмани за сите дијагнози. Се прават корекција на гласови, пелтечење, вршат говорна стимулација, работат со лица со кохлеарен имплант, ларингектомирани, лица со афазија (губење на говорот поради преживеан мозочен удар). Исто така, работат на стимулација и корегирање на говорот на лица со аутизам, даунов синдром и лица со забавен говорен и психомоторен развој. Работат со деца над 2 годишна возраст, како и со возрасни лица.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.