Остани здрав! 61% попуст на стоматолошки пакет: чистење на забен камен, обработка на парадонтални џебови, отстранување на меки наслаги и полирање на забите со паста во ПЗУ Др. Кристијан во вредност од 1000 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

61%

Заштеда

610 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • Бардовци, Карпош, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  071 350 394

Добивате

Стоматолошки пакет:

 • Чистење на забен камен
 • Обработка на парадонтални џебови
 • Отстранување на меки наслаги
 • Полирање на забите со паста
 • Комплетен стоматолошки преглед на сите заби
 • План за понатамошно лекување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2021 до 31.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Тимот на П.З.У Д-р Кристијан има за задача да ги пружи нај квалитетните стоматолошки услуги на пациентите по нај прифатливи цени. Лицата со посебни потреби добиваат услуга со минимална цена. Дозволете професионалци да се грижат за вашата убава насмевка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.