Остани здрав! PCR (SARS-CoV-2) тест за патување во ПЗУ Никоб Лаб по специјална цена од 1800 ден. со дополнителен групен попуст по цена од 1400 ден. по лице

Цена од

800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 530

 • бул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02 2741 000; 071 321 017

  contact@nikoblab.mk

Добивате

Опции на понудата:

PCR тест за SARS-CoV-2 1,800 ден.
Пакет PCR тест за 2 лица 2,800 ден.
Пакет PCR тест за 3 лица 4,200 ден.
Пакет PCR тест за 4 лица 5,600 ден.
Пакет PCR тест за 5 лица 7,000 ден.
Брз антигенски тест 800 ден.

*Со секој купен PCR тест додека трае ЕURO 2020 добивате подарок македонско знаме (100х50cm) 
*Антигенски брз тест резултати: до 30 мин.
*PCR тест резултати: истиот ден (доколку се тестирате до 17ч. во спротивно наредниот ден)

*Резултатите од тестовите ги добивате на е-маил
*Повеќе информации за тестот прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.05.2021 до 31.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е регистрација на следниот линк https://booking.nikoblab.his.mk
 • За дополнителни информации може да се јавите на 02 2741 000 или 071 321 017
 • При тестирањето задолжително е носење на патна исправа (пасош) 
 • Тестовите може да се изведат само во Никоб Лаб - Скопје (Борис Трајковски бр. 62, Кисела Вода) со обезбеден паркинг простор во секое време
 • Резултатите од тестовите ги добивате на е-маил на македонски и на англиски јазик
 • Резултатите од тестовите може да ги добиете и во печатена форма на ваше барање
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

 • Молекуларен Real-time qPCR за детекција на вирусот Sars-CoV-2. Покрај стандарниот тест за SARS-CoV-2 компанијата нуди и ултра брз PCR тест (RT-LAMP quiz биочип технологија) за кој можете да добиете резултати во рок од 2 часа по тестирањето. 

 • Брз антигенски тест за брза детекција на Sars-CoV-2 вирусот, изработен со најсовремена Abbott технологија, каде што резултатот се добива до 30 мин.

За компанијата

За НИКОБ ЛАБ

Никоб Лаб е современа биохемиска и молекуларна дијагностичка лабораторија, комплетно опремена со најновата генерација на Abbott Architect лабораториска технологија. Користиме валидирани и оптимизирани методи за специфично, сензитивно и високо-репродуцибилно следење и анализирање. Дополнително, лабораторијата е специјализирана за иследувања на сите органи и системи, современи и напредни генетски тестирања, детекција и генотипизација на причинители на инфективни заболувања, испитувања на инфертилитет и квантитативно одредување на антитела за SARS-CoV-2 со RBD.

Никоб Лаб која како лабораторија поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делуваат 6 Ковид-19 пунктови со најпристапни локации со сопствен паркинг, во кои се изработуваат ултра брзи PCR тестови за детекција и диференцијација на Sars-CoV-2 вирусот со најсовремена RT-LAMP quiz биочип технологија, каде финалниот резултат го добивате во најбрзо време. 
 

НИКОБ МЕДИКАЛ 

Покрај Никоб Лаб функционира ПЗУ НИКОБ МЕДИКАЛ  кој е на располагање на граѓаните преку соодветни здравствени услуги во домашни услови, 24 часа достапна телефонска медицинска консултација, медицински и санитетски транспорт и медицинско обезбедување на јавни настани. На располагање на нашите клиенти се 20 врвно обучени медицински тимови, составени од доктори, медицински сестри, опремени со најсовремени амбулантни и санитетски возила во нашата држава и преку интегриран мониторинг систем поврзани со апликација која ќе може да ја поседуваат корисниците на нашите услуги за кои обезбедуваме брза, достапна и квалитетна здравствена услуга.

НИКОБ МЕДИКАЛ  и НИКОБ ЛАБ е 100% приватна инвестиција и ги понудува најфлексибилните, најдостапните и најприфатливите цени на пазарот за услуги за кои бенефит ќе имаат граѓаните и идните клиенти, а ќе бидеме и додадена вредност на здравствениот систем во нашата држава.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.