42 ја следат оваа компанија


Акција на острило за ножеви

1000 ден.

269 ден.

Преостанато време

Купени:

4

Шифра:

300000000808
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 3 типа на острила
 • За сите големини на ножеви
 • Безбедно за користење
 • Гумена подлога против лизгање
 • Боја: црна, зелена и црвена

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.