Уживајте во Црна Гора (09.08-01.09.2019)! 52% попуст на дводневна тура за датум по избор во Острошки манастир + посета на Будва + посета на Подгорица со автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 2480 ден. по цена од 1200 ден.

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2480 ден.

Попуст

52%

Заштеда

1280 ден.

Купени: 32

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Дводневна тура во Црна Гора за едно лице за термин по избор

Опции на понудата:

Термин: 09.08-11.08.2019 2,480 ден. (40 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Термин: 16.08-18.08.2019 2,480 ден. (40 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Термин: 23.08-25.08.2019 2,480 ден. (40 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Термин: 31.08-01.09.2019 2,480 ден. (40 еур)
1,200 ден. (19 еур)

Во понудата е вклучено:

 • ноќевање во Острошки манастир 
 • посета на Будва
 • посета на Подгорица 
 • вклучен автобуски превоз
 • туристичка такса во манастирот

*Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2019 до 01.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Тргнување нададениот термин во 23:00 часот пред Дрво декор
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Програма на патувањето:

Ден 1: Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. Пристигнување во Будва во утринските часови, прошетка низ прекрасните улички на стариот град и слободно време за индивидуални активности. Поаѓање за манастирот. Сместување и ноќевање во манастирот.

Ден 2: Поаѓање од манастирот во утринските часови кон Подгорица и посета на трговскиот центар Delta Siti во Подгорица. Тргнување за Скопје според договорено време. Пристигнување во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.