Првомајско патување во Будва, Дубровник, Острог, Цетиње и Бар (28.04-01.05.2018)! 18% попуст на четиридневен аранжман во Црна Гора + посета на Дубровник + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 5590 ден. по цена од 4600 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Првомајско патување во Будва, Дубровник, Острог, Цетиње и Бар (28.04-01.05.2018)! 18% попуст на четиридневен аранжман во Црна Гора + посета на Дубровник + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 5590 ден. по цена од 4600 ден.

Цена

4,600 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,590 ден.

Попуст

18%

Заштеда

990 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Четиридневен аранжман во Црна Гора + посета на Дубровник + автобуски превоз (28.04-01.05.2018)

 • 3 ноќевања со појадок во Хотел Loza 3* во Будва
 • Посета на Острошки Манастир
 • Посета на Цетиње, Котор и Бар
 • Автобуски превоз на наведените релации
 • Пратител на патувањето

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2018 до 01.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Тргнување на 28.04.2018 во 01:00 часот пред Дрво декор.
 • Факултативниот излет и прошетка во Дубровник се доплаќа 15 евра на лице место 
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма на патувањето:

1. Ден 28.04.2018

Поаѓање во 01:00 часот на Дрво Декор. Возење преку Косово и Албанија со кратки попатни паузи. Простигнување во подгорица и кратка пауза. По паузата заминување во чудесниот Острошки манастир, сместен во високо карпестиот предел. Останување во манастирот неколку часа и заминување за Будва со посета на Цетиње. Сместување во Хотел Loza 3* во Будва. Ноќевање.

2. Ден 29.04.2018

Појадок. По појадокот факултативен целодневен излет, прошетка и разглед на прекрасниот Дубровник. Враќање во хотелот. Ноќевање.

3. Ден 30.04.2018

Појадок. По појадокот посета на градот Котор и во договорено време враќање за Будва. Доколку нема доволен број заинтересирани патници за оваа посета (50%), истата ќе се одложи. Можност за разглед на прекрасната Будва. Ноќевање

4, Ден 01.05.2018

Појадок. По ојадокот напуштање на хотелот и заминување за Бар. Пауза од 2 часа и заминување за Македонија со попатни паузи. Простигнување во Скопје во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.