Посетете го Острошки манастир и Будва (29.07 - 30.07.2017) на 33% попуст! Дводневна тура во Острошки манастир во Црна Гора + посета на Будва + посета на Подгорица со автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 2460 ден. по цена од 1660 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Посетете го Острошки манастир и Будва (29.07 - 30.07.2017) на 33% попуст! Дводневна тура во Острошки манастир во Црна Гора + посета на Будва + посета на Подгорица со автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 2460 ден. по цена од 1660 ден.

Цена

1,660 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,460 ден.

Попуст

33%

Заштеда

800 ден.

Купени : 14

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Дводневна тура во Острошки манастир во Црна Гора + посета на Будва + посета на Подгорица + автобуски превоз (29.07 - 30.07.2017)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.07.2017 до 30.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 29.07.2017 во 01:00 часот пред Дрво декор.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма на патувањето:

Ден 1: Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. Пристигнување во Будва во утринските часови, прошетка низ прекрасните улички на стариот град и слободно време за индивидуални активности. Поаѓање за манастирот. Сместување и ноќевање во манастирот.

Ден 2: Поаѓање од манастирот во утринските часови кон Подгорица и посета на трговскиот центар  Delta Siti во Подгорица. Тргнување за Скопје според договорено време. Пристигнување во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ