Викенд посети на Острог од Јуни до Август! 55% попуст на тридневен аранжман во Острошки манастир + вклучен автобуски превоз за термини по избор од ТА Виста Турс во вредност од 2200 ден. по цена од 1000 ден.

Цена од

1000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2200 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1200 ден.

Купени: 61

 • бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 лок 2

  Одведи ме таму

  02 3 201070, 3201080

  vistaturs@yahoo.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува тридневен аранжман во Острошки манастир + вклучен автобуски превоз за термин по избор

Опции на понудата:

12.07-14.07.2019 2,200 ден. (35 еур)
1,000 ден. (16 еур)
19.07.-21.07.2019 2,200 ден. (35 еур)
1,000 ден. (16 еур)
26.07-28.07.2019 2,200 ден. (35 еур)
1,000 ден. (16 еур)
09.08-11.08.2019 2,200 ден. (35 еур)
1,000 ден. (16 еур)
16.08.-18.08.2019 2,200 ден. (35 еур)
1,000 ден. (16 еур)
23.08-25.08.2019 2,200 ден. (35 еур)
1,000 ден. (16 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2019 до 23.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Виста Турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма на патувањето:

1 ДЕН (петок): Состанок со групата во 23:30 часот на пракингот пред хотел ВИП спроти саем. Се патува преку граничен премин Блаце во Косово, Албанија и Црна Гора. (ноќно возење). 

2 ДЕН (сабота): Пристигнување во Црна Гора и посета на манастирот Дајбабе. (Успение на Пресвета Богородица) и негова посета како и поклонување пред моштите на свети Симеон Дајбабски, по што се упатуваме кон Острог,  сместување во манастирот. 

3 ДЕН (недела): Во утринските часови присуствување на утринската Литургија. Во договореното време заминување кон Суто Море / Шушањ, слободно време за индивидуални активности. Во попладневните часови тргнување кон Скопје.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.