9 ја следат оваа компанија


Осветлувачка 3Д маска за лице + серум со екстракт од полжав

100 ден.

Опис

  • Содржи ампула и маска.

Ампулата :

  • Ја осветлува кожата и го израмнува тенот.
  • Воедно го олеснува абсорбирањето на активните состојки од маската.

Маската :

  • Содржи екстракт од полжав
  • Има главно регенерирачко дејство.
  • Ја  подобрува еластичноста на кожата
  • Го забавува процесот на стареење.

Избегнувајте користење на маската врз бемки, мозолки и од сонце изгорена кожа. 

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.