43% на освежувачки третман на лице во Студио Мисс во вредност од 350 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

43%

Заштеда

151 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 4

 • Ул. Венијамин Манџуковски 24-3/1, Скопје

  Одведи ме таму

  2 460 026

  szarioska@gmail.com

Добивате

Освежувачки третман на лице (времетраење: 45 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 16.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Понудата важи само за жени.

Опис

Во зависност од типот на кожата лицето се пречистува со тоник, следува пилинг и маска која се остава на лицето 20 минути, на крајот третманот се завршува со 15минутна масажа.

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Салон за убавина Мисс е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.