16 ја следат оваа компанија


- 61%

Outlet цена на Laica PC3004 Сет за маникир и педикир + бесплатна достава

1799 ден.

699 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Laica PC3004 Сет за маникир и педикир

Маникир и педикир за нега и хигиена на ноктите на рацете и нозете.
- Пренослив со практична торба за носење.
- Опремен со LED светло за осветлување на ноктите за време на третманот.
ДИМЕНЗИИ: 5,5 х 14,5 см
ТЕЖИНА: 163 g
КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД
1 комплет за нокти и педикир, 5 додатоци, 1 упатство за употреба
МОЌНОСТ: 3 x 1.5V алкален ААА

 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.