16 ја следат оваа компанија


- 41%

Outlet цена на Scholl Velvet Soft Blue/ Pink апарат за стругање пети + бесплатна достава

1699 ден.

999 ден.

Преостанато време

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во комбинација со фини дијамантски кристали, оставајќи ги стапалата нежни и меки!
Многу лесен за употреба.
- Мека рачка со ергономски облик
- Едноставно и ефективно ротационо движење

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.