16 ја следат оваа компанија


- 47%

Outlet цена на Veet SENSITIVE PRECISION женски тример + бесплатна достава

1899 ден.

999 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Veet Sensitive Precision Beauty Styler е алатка за убавина која нуди нежно бричење и прецизно обликување за деликатни делови на телото. Може да се користи за отстранување на влакната од лицето, пазувите и бикини областа. Неговата прецизна глава за сечење ги исекува и ги обликува влакната во чувствителните и деликатните области со точност. Паметниот дизајн на сечилата за сечење значи дека тие не ја допираат кожата. Veet Sensitive Precision Beauty Styler доаѓа со заменливи глави, вклучувајќи и тример со 16mm и 6mm ножеви за оптимално обликување на веѓи и 20mm тример за прицврстување на бикини областа. Постојат 2 дополнителни водилки од 2mm и 4mm за да му овозможат на корисникот лесно да ги подеси влакната рамномерно на иста должина.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.