Нежен и префинет изглед! 37% попуст на ланче со кристали од OUXI - Made with crystals from Swarovski во вредност од 990 ден. по цена од 620 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Нежен и префинет изглед! 37% попуст на ланче со кристали од OUXI - Made with crystals from Swarovski во вредност од 990 ден. по цена од 620 ден.

Цена

620 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

990 ден.

Попуст

37%

Заштеда

370 ден.

Купени : 6

 • Булевар Партизански Одреди 6, Скопје, Македонија

 • 078 254 564, 070 684 080

 • kreativamk@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 17:00

Добивате

Ланче со кристали

*Производот има сертификат за автентичност на кристалите и гаранција за исклучителниот квалитет на изработка


Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.08.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува од просториите на OUXI - Made with crystals from Swarovski
 • За можност за достава потребно е соодветна доплата. За повеќе информации потребно е да контактирате со компанијата OUXI

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Материјал: Родиран челик
 • Боја: Бела
 • Тежина: 5.7гр.
 • Должина на ланец: 44см.
 • Гаранција: 6 месеци

ОUXI:

ОUXI Made with crystals from Swarovski® модниот бренд е инспириран од романтичното модно царство на Франција. Со својот блескав изглед и магичен сјај го освојува и најпрефинетиот вкус.

Придржувајќи се строго на францускиот моден стил, OUXI успеа да дизајнира романтичен, уметнички, луксузен и перфектен накит  неодолив за секоја жена. OUXI Made with crystals from Swarovski® е премиум.

OUXI има свој интернационален тим на дизајнери кои со своите идеи, кретивност и оригиналност успеваат да креираат уникатни модели на накит секој со своја посебна убавина и стил.

Накитот е изработен од исклучително квалитетен материјал , совршена изработка до најситни детал.

OUXI ги поседува и остварува сите ЕУ сигурносни стандарди и е беспрекорно безбеден за користење бидејќи не користи олово кое може да ги оштети нервите и да предизвика анемија, не користи никел кој предизвикува алергии,црвенило и акни, ниту кадмиум кој пак може да им наштети на бубрезите и мозокот.

Во својот широк асортиман OUXI Made with crystals from Swarovski® ви нуди огромен избор на обетки, ланчиња, алки, прстени и комбинација од сите нив како посебни сетови.

УПАТСТВО ЗА КОРИСТЕЊЕ И ЗАШТИТА НА НАКИТОТ:

Доколку сакате да го задржите сјајот на кристалот и долговечноста на накитот ве молиме следете ги и почитувајте ги следните совети и упатства:

 • Не го користете накитот доколку се капете или при останати активности во и со  вода.
 • Не нанесувајте парфем, дезодоранс и слични производи  кои би можеле да имаат штетни влијанија врз накитот.
 • Повремено пребришувајте го накитот со мека-нежна крпа за да избегнете потенцијална корозија и да го задржите сјајот на кристалот.
 • После секое користење – носење, вратете го накитот и чувајте го во оригиналното пакување.
 • Заштитете го накитот од триење, силни удари, притисок и влијание од високи температури.
 • Не го користите накитот при спортски и слични физички активности
 • После носење на накитот при високи временски температури задолжително пребришете го со нежна-мека крпа. 

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност  на кристалите и гаранција за исклучителниот квалитет на изработка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ