2 ја следат оваа компанија


Овесни снегулки Бако (100 гр.)

9 ден.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • За испорака на производи под таа сума се доплаќа 60 ден. во населба Аеродром и Н.Лисиче а 100 ден. во останатото градско подрачје
 • Доставата се врши од Понеделник до Сабота во рок од 2 часа за сите нарачки направени до 18ч. 
 • За нарачките направени после 18ч. задолжително внесете коментар во кое време да бидат доставени наредниот ден
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 306 900
 • Види ја продавницата на "TI-DI Frutti" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете бесплатно од локациите на "TI-DI Frutti" 
 • Продуктите може да ги подигнете од Понеделник до Сабота (08-20ч.) и Недела (08-16ч.) 
 • Одберете опција Подигнување при купување
 • Задолжително внесете коментар во колку часот би го подигнале производот 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.