98% попуст на оnline курс за изучување на англиски јазик во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од Oxford English во вредност од 19 530 ден. (315 €) по цена од 449 ден. (7 €)

Цена

449 ден.

Вредност

19530 ден.

Попуст

98%

Заштеда

19081 ден.

Преостанато време

Купени: 11

Добивате

Оnline курс за изучување англиски јазик

 • по завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.03.2020 до 30.09.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: office@oxford-institute.net

Опис

Нашата програма е изработена во соработка со British Language Centre  - водечки образовен центар за возрасни како и English Language Testing Centre for London Chamber of Commerce and Industry, TELC и Financial Times Group.

По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.