97% попуст на оnline курс за изучување на англиски јазик во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од Oxford English во вредност од 19 530 ден. (315 EUR) по цена од 650 ден. (10.5 EUR)

РАСПРОДАДЕНО

97% попуст на оnline курс за изучување на англиски јазик во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од Oxford English во вредност од 19 530 ден. (315 EUR) по цена од 650 ден. (10.5 EUR)

Цена

650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

19,530 ден.

Попуст

97%

Заштеда

18,880 ден.

Купени : 8

 • Long Point Road Horsford’s Business Centre PO Box 853, Suites 5 & 6 Charlestown, West Indies Saint-Christophe & Nevis

 • office@oxford-institute.biz

Добивате

Оnline курс за изучување англиски јазик + бесплатен сертификат


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2017 до 30.08.2017
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Provide voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide security code внесете го пинот на купонот
 • По завршувањето на курсот се стекнувате со меѓународен сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: office@oxford-institute.biz

Опис

Нашата програма е изработена во соработка со British Language Centre  - водечки образовен центар за возрасни како и English Language Testing Centre for London Chamber of Commerce and Industry, TELC и Financial Times Group.

По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ