12 ја следат оваа компанија


Oxy Max (60 ml.)

3127 ден.

Шифра:

CV0124

Опис

Додаток во исхраната Без соодветна снабденост на ткивата со кислород, нашето тело не може да функционира оптимално. Капките OxyMax® содржат стабилизирани молекули на кислород кои влегуваат во циркулацијата уште во усната празнина и на тој начин се зголемува оксигенацијата на ткивата. Дозирање: Измешајте 20 капки OxyMax® 3 пати дневно, во 200 мл негазирана, нехлорирана вода. Дозирања во пакување: 30 СОСТАВ 12 гр Стабилизиран кислород (12000 PPM) ВНИМАНИЕ! Да не дојде во контакт со очите! Не го користете неразреден! Секогаш внимателно следете ги упатствата за разредување на течниот кислород! Не се препорачува на бремени жени и доилки! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.