Трајно отстранување на непријатните миризби oд вашата канцеларија или возило! 33% попуст на озонирање од Extreme Pro во вредност од 1200 ден. по цена од 799 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

33%

Заштеда

401 ден.

Преостанато време

 • ул.Христо Татарчев 1 бр.2а

  Одведи ме таму

  077 579 009

Добивате

Озонирање на канцеларија или возило:

 • За одење до соодветна адреса се доплаќа 200 денари
 • За просторија поголема од 60м2 се доплаќа од 400 денари, па нагоре, зависно од квадратурата
 • Понудата важи во Скопје

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • За одење до соодветна адреса се доплаќа 200 денари
 • За просторија поголема од 60м2 се доплаќа од 400 денари, па нагоре, зависно од квадратурата
 • Понудата важи во Скопје

Опис

Озонирањето претставува дезинфекција со машина која го разложува кислородот во возилото или домот и трајно ги отстранува непријатните миризби од цигари, од миленичиња и друго.

Генераторот Озон ви овозможува засекогаш да се ослободите од лошиот мирис во затворените простории. Генераторот произведува количество озон од 10г/час во зависност од периодот на работа.

Со тоа што го зголемува количеството на кислорот, генераторот овозможува и отстранување на хроничниот замор. Исто така, помага во спречување на алергии и болести кои се пренесуваат преку воздухот. Многу позитивно влијае врз оние кои што имаат астма и респираторни болести. Позитивно влијае врз работата на белите дробови бидејќи го прочистува воздухот. 

Темелно ги отстранува непријатните миризби, како што е чадот од цигарите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.